top of page
 • ?מהי נשמה
  תרשים סכמטי לחלקי התודעה התיאורטיים התומכים בחיינו על פני האדמה: המקור- ״הבורא״/״האחד״… מקור כל יחידות התודעה שאנחנו מהווים. צד המערכת המוארת ביקום החוקר שלנו. (לא אלוהים) ליבת תודעה- ״אלגוריתם״ שנוצר על ידי המקור לצורך חקר ויצירת מידע חדשני. מהווה את הליבה התודעתית הפנימית הייחודית לכל אחד. מכילה מערכת הפעלה אישיותית כוללת וייחודית לכל אחד מאיתנו לאורך כל הבריאות וכל הגילגולים. מקבלת הטענת כוח חיים ישירה מהמקור דרך ״קו ניצוץ החיים״. כל ליבה תודעתית בנויה ספציפית לחקר אחד מארבעת היסודות. אינה בת-מוות. שלוחת המהות- החלק הביצועי של הליבה התודעתית. מכילה את חלק מערכת ההפעלה הרלוונטי לתקופת חיים נוכחית בלבד. בסוף כל גלגול מתאחדת מחדש עם האלגוריתם הליבתי הכולל ופורקת אליו את מטען ידע הלמידה החדש. אינה בת-מוות. הנשמה- כלי אנרגטי המכיל את תרגום פקודות ״המהות״ לרמת ד.נ.א תיאורטי -אנרגטי ותסריט חיים עבור תקופת חיים מסויימת . מהווה מקור אנרגיה פנימית המשמשת אותנו לביצוע תסריט החיים בעולם פיזי: זרם רצונות, מחשבות, רגשות, תגובות בהתאם לאישיות שלנו. הילד הפנימי- ״מעין תחנת ממסר מאיתנו אל ליבת התודעה שלנו. קו תקשורת פנימית שאנו יכולים להתקשר דרכו, לבקש בקשות, לקבל השראה, הדרכה, הבנות, חלומות, אנרגית ריפוי ועוד. מפקח על תזרים האנרגיה בהתאם להתאמה בין פעילותנו בפועל לבין תסריט החיים המתוכנן. הד.נ.א. הפיזי - ממשק עם הד.נ.א. האנרגטי המתרגם את זרם הפקודות לתהליכים ביוכימיים בכל רגע לאורך חיינו.
 • ?כיצד נזהה את 4 היסודות בחיים
  זיהוי 4 היסודות בגוף, בטבע ובחיינו הוא עניין מורכב ודורש למידה מעמיקה. היסודות הם 4 סוגי אנרגיות הבונות כל אטום, כל דבר ביקום. על מנת להתרשם, על קצה המזלג, להלן רשימה המאפשרת זיהוי איכויות ראשוני באישיות שלנו: איכויות אש דומיננטיות – יסוד זכרי - התנעה, רצון עצמי, עצמאות אישית, הנהגה, הובלה, פריצה, התחלה חדשה, לחימה, דומיננטיות, תוקפנות, אמביציה, אסרטיביות, יצירתיות, מהירות, אחריות אישית, יזמה, הצבת גבולות, הסתגלות ושינוי, להיות במרכז הבמה, כריזמטיות, אלתור, קלילות, הומור, פיתוח האגו, נאמנות לעצמי, אמונה בעצמי וביכולתי, אגוצנטריות, פזיזות. בפיזיקה - הכוח האלקטרומגנטי. איכויות מים דומיננטיות – יסוד נקבי - חיבור, הבעה רגשית, יכולת הכלה, זרימה, נתינה, קבלה, סובלנות, רוך, חיבה, הרמוניה, שיתוף, עזרה, שלווה, אכפתיות, סולידריות, אהבה עצמית, ביטוי והבעת רגש לקרובים, דתות, הבעה אמנותית, יופי, מוסיקה, שירה, נועם, הנאה, אטיות, גליות, הענקה וטיפול בזולת, שרות, אחריות על הזולת/החלש, מערכות יחסים אישיות, תלותיות, פחדנות, קורבנות, ותרנות, חמלה לזולת. בפיזיקה - הכוח האטומי החזק. איכויות אוויר דומיננטיות– יסוד זכרי – פיענוח, לוגיקה, פיתוח מודעות, תודעה, חשיבה, סקרנות, אינטלקט, הבנות, רעיונות, תחכום, תמרון, התמצאות, חופש, שקיפות, פתיחות, תקשורת, תנועה, הפצה, שיווק, שיקול דעת, שפיטה, הסקת מסקנות, אבחון, אנליטיות, סדר וארגון, ניהול, ייעול, לוגיסטיקה, טכנולוגיה, מחשוב, יושר אינטלקטואלי, יושרה, חשבון נפש, יצירה מחשבתית, המצאות, פריצות דרך מחשבתיות, תפיסות עולם, פילוסופיה, מדע, מחקר ופיתוח, מסחר, לימודים, תכנון, מערכות יחסים עם רבים, ביקורתיות, מניפולטיביות,מוזרות, חדות. בפיזיקה - הכוח האטומי החלש. איכויות אדמה דומיננטיות – יסוד נקבי - יציבות, מסגרתיות, ממסד, פיתוח יכולת ביצועית פיזית, סבלנות, התמדה, עקביות, עקשנות, ספיגה, שמרנות, קבלת מסגרות וחוקים, כפיפות למסגרות ולמסורת, קצב איטי, הכנעות לחוקי הטבע, מהלכים כלכליים, פיננסים, נדל"ן, פרנסה, כסף, חקלאות ועבודת אדמה, ייצור, בניה, מגע, גננות, בישול, מלאכות שונות, קיבעון, מוצקות, פורמליות, ממסדיות, היררכיה. בפיזיקה - כוח הכבידה.
 • ?מהם 4 היסודות על פי המודל של תודעת העל
  בכללי- על פי המודל של "תודעת העל“, לארבעת היסודות משמעות בסיסית נרחבת. הם נקראים אש, מים, אוויר, אדמה, אך ורק לצורך תקשורת נוחה. הכוונה ל4 סוגי כוחות אנרגטיים שהם כמו אבני הפלא מהם הכל מורכב, כשלכל אחד תכונות מובנות ייחודיות. בכל אטום/מולקולה/גל מתקיימים 4 היסודות בקומבינציה שונה, בהקבלה ל4 הכוחות בפיסיקה (אלקטרומגנטיות, הכוח האטומי החזק, הכוח האטומי החלש והכבידה). ארבעת היסודות נמצאים באור הלבן יחד ומגלים עצמם בנפרד בקשת הצבעים. כל מה שאנחנו רואים ופוגשים, חווים או מדמיינים הוא תערובת של אותם 4 איכויות בקומבינציות שונות, בסולמות שונים ובדומיננטיות פעילה שונה. לכן, המורכבות היא עצומה ומספר האפשרויות והשילובים הוא אינסופי. למעשה 4 סוגי הכוחות הם 3 כוחות של חלקיקים על-חומריים (קוונטיים) הנדחסים בעולמנו הליניארי לאטומי חומר באמצעות תהליכי קיבוע שכוח הכבידה מפעיל בדרכו החמקמקה. כל אחד מאיתנו גם משתייך, כיחידת תודעה חוקרת, לאחת מארבעת המשפחות הללו וכל אחד מתפתח דרך הכרות עם כל הארבע במידה הנכונה לכל עשייה בדרכו האישית. הפיענוח של הרכבי היסודות בכל מצב ועשייה הוא לא פשוט, אך יכול להוות מפתח מעמיק ויעיל לניתוח מצבים ומציאת פתרונות מדוייקים ומהירים לכל אתגר בחיינו. אפשר להתחיל ללמוד לפענח איזה יסוד יותר או פחות פעיל בחומרים, במצבים, במקצועות, בסגנונות תקשורת, בתהליכים, במערכות יחסים, במעשים, בתכונות, במחלות וכו' ודרך כך להתנהל באופן פורה, משמעותי ומדוייק יותר. זאת למידה המהווה משענת הבנתית מעמיקה לחיים.
 • אילו שאלות מומלצות לזמן כנה עם עצמנו / כתיבה ביומן אישי?
  מה שלומי? * מה אני רוצה? כי מה חשוב לי עכשיו? * מהי הבקשה שלי מהיקום? * אילו אפשרויות נוספות יכולות להיות? מנקודות מבט אחרות? * איך בחירה מסויימת תתרום לי? לזולת? לכלל? * מהו הערך הפנימי בעשייה שלי? * מה אלמד מהשגת מה שאני רוצה? מה אלמד מהדרך? * האם זה בידי? נכנס למעגל ההשפעה שלי/היכולות שלי? * האם בסוף התהליך אמצע עצמי במקום חדש? * מהו החזון שלי ל3 השנים הקרובות?כיצד ארצה שיראו חיי, למה? מה חשוב לי ביותר? * מה יחשב מעשה אמיץ בשבילי עכשיו? * מהי התפתחות בשבילי כרגע? כיצד אוכל לקדם אותה? * מה עוצר אותי כרגע מלהתקדם? * מה ביכולתי לעשות כדי לשפר את מצבי? * במה כדאי ואוכל להשתפר עוד? * מה חשוב שאלמד על מנת לעלות מדרגה? * מי או מה יכול לעזור לי? * על מנת לדייק את עצמי יותר, האם יש בי מוכנות ללכת נגד הזרם, לוותר על הבטחון והרווחים שבהרגל, במוכר והידוע, בחיזוקים מהסביבה? * האם יש בי מוכנות לקבל על עצמי אחריות אישית מלאה ולפעול בהתאם? * 12 דברים להודות על שהם קיימים בחיי
״מה שחשוב הוא לא להפסיק לשאול ותמיד להטיל ספק״

אלברט איינשטיין

bottom of page
!-- Facebook Pixel Code -->